Chcesz zarabiać na wydawaniu eBooków na Amazon Kindle? Kurs sprzedaży na Amazon WydajBestseller poprowadzi Cię KROK PO KROKU

Obejrzyj w całości poniższe wideo i dowiedz się jak wydawać eBooki na Amazon Kindle i zarabiać co miesiąc co raz większe sumy:

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Video_Widget”][/siteorigin_widget]

Odbierz natychmiastowy dostęp do kursu sprzedaży na Amazon i wydawaj książki na światowym rynku dzięki Amazon Kindle

KURS SPRZEDAŻY NA AMAZON: WYDAJ BESTSELLER

za jedyne 297 zł

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie.


Amazon to ogromny rynek zbytu – możesz sprzedawać eBooki i książki min. w USA i Kanadzie

Zobacz jak jeden z moich produktów stał się BestSellerem!

Kurs sprzedaży na Amazon BestSeller

Zobacz moją sprzedaż z ostatnich 30 dni:

Kurs sprzedaży na Amazon BestSeller

Kurs sprzedaży na Amazon - Zarobki KDP
Kurs sprzedaży na Amazon – Zarobki KDP

Cześć, Tomasz z tej strony!

Pewnie jesteś tutaj, ponieważ zainteresował Cię mój blog www.odkelneradomilionera.pl lub kanał na YouTube. Chcesz pewnie pchnąć swoje życie do przodu i uwolnić się może z czasem z pracy na etacie oraz zyskać trochę czasu dla siebie.

Jeżeli tak to na pewno zaciekawi Cię temat zarabiania online dzięki publikacji książek i poradników na całym świecie przy pomocy platformy Amazon Kindle.

Kurs sprzedaży na Amazon - Tomasz Micherda

Pokażę Ci w tym kursie jak wydawać poradniki i książki na Amazonie i jak dzięki temu zarabiać stopniowo coraz więcej na autopilocie. Nauczę Cię krok po kroku jak wydać swoje pierwsze produkty w formie poradników i pokaże Ci wszystkie sekrety, których ja nauczyłem się przez kilka ostatnich lat. Posiadam ponad 800 produktów na Amazonie, w tym wiele poradników na Amazon Kindle wydanych w sposób pokazany w tym kursie.

Na podstawie jednej z moich książek, która osiągnęła status bestsellera na Amazonie pokażę Ci jak możesz to zrobić krok po kroku również Ty.

Jedyne co musisz robić to wykonywać czynności pokazane przeze mnie w tym kursie i czekać, aż pieniądze w walucie euro spłyną na Twoje konto! Zobacz powyżej jak moja książka wyglądała, gdy osiągnęła status bestsellera!


KURS SPRZEDAŻY NA AMAZON: WYDAJ BESTSELLER

Kurs sprzedaży na Amazon KDP - Wydaj Bestseller
Kurs sprzedaży na Amazon KDP – Wydaj Bestseller
Kurs Sprzedaży na Amazon - widok panelu kursu
Kurs Sprzedaży na Amazon – widok panelu kursu

Kurs Sprzedaży na Amazon WydajBestseller – czego dowiesz się w tym kursie?

Wprowadzenie: Moja strategia wydawania produktów na Amazon – eBooki na Amazon Kindle i książki papierowe drukowane na żądanie.

➡️ Strategia biznesu: dowiesz się jaka jest moja strategia i filozofia publikowania produktów na platformie Kindle Direct Publishing i CreateSpace po wydaniu ponad 550 produktów na tych platformach oraz bestsellera na Amazon Kindle.

➡️ Produkty w internecie: pomogę Ci zrozumieć jak mądrze wydawać produkty w internecie na Amazon Kindle i nie tylko

➡️ Moja historia: opowiem Ci się jaka jest moja historia związana publikacją książek na Amazon Kindle i moje doświadczenia w tym aspekcie oraz jak wydałem swój bestseller na Amazon Kindle.

➡️ Wykorzystanie swoich umiejętności: nauczę Cię jak wykorzystać swoje umiejętności do łatwiejszego i tańszego publikowania produktów na Amazon Kindle

Lekcja 1: Wprowadzenie do Amazon Kindle

➡️ Amazon Kindle: dowiesz się jak działa Amazon oraz dział Kindle Store, w którym możesz publikować książki w formie elektronicznej.

➡️ Proces zakupu: pokaże Ci jak wygląda proces zakupu książek po przez potencjalnych klientów na Amazon na przykładzie wybranych słów kluczowych.

➡️ Dobrze sprzedający się produkt: pokażę Ci na przykładzie jednej z moich książek, która zyskała status bestsellera na Amazon, jak wygląda dobrze stworzony produkt. Przedstawię Ci wszystkie detale mojego produktu i dowiesz się z czego dokładnie taki produkt się składa.

Lekcja 2: Szukanie niszy oraz wybór wstępnych tytułów

➡️ Wybór niszy: nauczysz się jak odpowiednie badanie rynku połączone z Twoją kreatywnością pomoże Ci wybrać właściwe tytuły i kategorie do wydawania książek na Amazon Kindle.

➡️ Wybór tytułów książek: pokażę Ci jak na podstawie innych dobrze sprzedających się książek tworzyć własne pomysły i jak przekształcać je w tytuły książek.

➡️ Słowa kluczowe: dowiesz dlaczego słowa kluczowe są tak ważne i jak tworzyć na podstawie słów kluczowych dobre tytuły oraz podtytuły swoich produktów.

➡️ Przykładowe tytuły: pokaże Ci na wybranych przykładach jak tworzyć tytuły oparte na słowach kluczowych.

➡️ Moje błędy: przedstawię Ci również moje błędy z przeszłości, aby uchronić Cię przed powtarzaniem ich.

➡️ Zarabiające produkty: pokaże Ci, które książki na Amazon Kindle są dochodowe.

➡️ Konkurencja i popyt: wytłumaczę Ci jak sprawdzić jaki jest popyt na dane słowa kluczowe oraz jak duża jest konkurencja w wybranych niszach.

Lekcja 3: Tworzenie tytułu książki

➡️ Kryteria dobrego tytułu: zobaczysz jak powinien wyglądać dobrze stworzony tytuł dla książki na Amazon Kindle oraz jak słowa kluczowe wpływają na proces tworzenia takiego tytułu.

➡️ Przykładowe tytuły: pokaże Ci jakie są dobre i złe przykłady tytułów

➡️ Podtytuł: dowiesz się jak dobrać odpowiedni podtytuł i jak zawrzeć w nim pozostałe słowa kluczowe.

Lekcja 4: Tworzenie pseudonimu

➡️ Pseudonim: dowiesz się co to jest pseudonim i dlaczego należy w większości przypadków publikować produkty na Amazon Kindle pod tzw. pen name, czyli pod pseudonimem.

➡️ Wybór pseudonimu: pokażę Ci jak wybrać odpowiednie pseudonimy dla poszczególnych produktów.

Lekcja 5: Tworzenie okładki produktu

➡️ Dobra okładka: dowiesz się jak wygląda dobrze zrobiona okładka i dlaczego jest to jeden z głównych czynników sukcesu w procesie publikacji książek na Amazon Kindle.

➡️ Zamawianie okładki: pokażę Ci jak łatwo i w przystępnej cenie zamówić okładkę, dzięki której produkty na Amazon Kindle będą się dobrze sprzedawać.

Lekcja 6 – Tworzenie treści książki

➡️ Zlecanie tworzenia treści: powiem Ci dlaczego w 99% przypadków najlepiej jest zlecać napisanie treści książki na Amazon Kindle.

➡️ Proces zamawiania treści: nauczysz się gdzie i jak zamawiać treść w języku angielskim do książek publikowanych na Amazon Kindle. Pokaże Ci różne opcje tego procesu i otrzymasz gotowe rozwiązania w postaci plików tekstowych oraz gotowe zlecenia dla osób piszących teksty. Dowiesz się również jak zlecać pisanie treści, aby otrzymać praktycznie gotowy produkt do publikacji.

➡️ Czynniki sukcesu: opowiem Ci co jest ważne, aby książka była wysokiej jakości, jak długa powinna być książka/poradnik oraz ile zainwestować w napisanie pierwszych produktów.

Lekcja 7: Formatowanie treści książki

➡️ Formatowanie samodzielne: pokażę Ci jak samodzielnie sformatować treść produktu za darmo w dowolnym edytorze testowym.

➡️ Zlecanie formatowania: dowiesz się również jak w łatwy i tani sposób zlecić formatowanie tekstu do książek na Amazon Kindle.

➡️ Opis produktu: nauczysz się jak zlecić napisanie opisu Twojego produktu, który zostanie umieszczony następnie na stronie sprzedażowej na Amazonie.

Lekcja 8: Konto na Kindle Direct Publishing

➡️ Kindle Direct Publishing: pokażę Ci co to jest Kindle Direct Publishing, jak działa ta platforma oraz jak zarejestrować się na KDP, aby wydawać swoje eBooki na Amazon Kindle.

➡️ Deklaracja podatkowa USA: dowiesz się co to jest deklaracja podatkowa USA, jak ją wypełnić online na potrzeby rejestracji w Kindle Direct Publishing, dlaczego w ogóle należy ją wypełnić oraz jakie dane wpisać, aby Amazon pobrał od nas mniejszy podatek.

➡️ Konto walutowe: wytłumaczę Ci jak otrzymasz zapłatę za sprzedane książki oraz jakie najlepiej w tym celu założyć konto.

Lekcja 9: Publikowanie książki po przez Kindle Direct Publishing

➡️ Proces publikacji krok po kroku: pokażę Ci jak wygląda cały proces dodawania gotowej książki do platformy KDP krok po kroku. Dowiesz się jak uzupełnić wszystkie niezbędne dane, wybrać kategorie, słowa kluczowe, dodać pliki, ustalić cenę dla różnych regionów świata oraz jak uzupełnić wszystkie inne opcje.

➡️ Publikacja książki: dowiesz się co zrobić po dodaniu książki do KDP, jak wyszukiwać swoje produkty, co robić w razie trudności, jak kontaktować się z obsługą techniczną oraz jak poprawić Twój produkt w przypadku wykrycia błędów.

Lekcja 10: Ustawianie profilu autora

➡️ Author Central: dowiesz się co to jest Author Central i jak dodać tam swoje wydane wcześniej produkty.

➡️ Konfiguracja pseudonimów: pokażę Ci jak przypisać kilka pseudonimów do jednego konta na Author Central oraz jak nimi zarządzać.

➡️ Optymalizacja pseudonimów: nauczysz się jak stworzyć biografię dla poszczególnych pseudonimów/autorów, jak wybrać zdjęcia i jak sfinalizować konfigurację autorów dla zwiększenia sprzedaży produktów.

Lekcja 11: Zdobywanie opinii produktu

➡️ Opinie produktu: pokażę Ci jak opinie wpływają na decyzję zakupową klientów, ile opinii jest potrzebnych dla nowych produktów oraz jak ważna jest rola opinii dla sprzedaży Twojego produktu.

➡️ Polityka Amazon i zasady: dowiesz się jak wygląda aktualna polityka Amazona dotycząca opinii produktów – nauczysz się co jest zakazane, a co dozwolone w procesie pozyskiwania recenzji książek. Wytłumaczę Ci również co zrobić, aby Twoje konto było bezpieczne.

➡️ Pozycjonowanie: dowiesz się jak działają algorytmy wyszukiwarki Amazon i jak możesz lepiej dzięki temu pozycjonować swoje produkty. Pokażę Ci metody, które poprawią pozycję Twoich produktów w wynikach wyszukiwania na Amazon Kindle Store.

➡️ Zdobywanie opinii: przedstawię Ci jak zdobywać opinie dla książek na Amazon Kindle i jak odpowiednio dobierać cenę produktu do tego procesu. Dowiesz się, gdzie szukać odpowiednich osób, z którymi możesz współpracować przy zdobywaniu początkowych opinii dla Twoich książek.

➡️ Zaawansowane metody: pokażę Ci również bardziej zaawansowane i długoterminowe metody służące zdobywaniu opinii.

➡️ Virtual Assistant: przybliżę Ci temat wirtualnych asystentów i pokażę jak zatrudnić VA do promocji Twoich książek i nie tylko.

Lekcja 12: Korzystanie z darmowej promocji Kindle Direct Publishing

➡️ Darmowa promocja KDP: przedstawię Ci co to jest darmowa promocja Kindle Direct Publishing oraz pokażę jak wykorzystać okres darmowej promocji KDP do lepszego pozycjonowania produktów.

➡️ Udostępnianie produktu: nauczysz się jak w czasie darmowej promocji KDP dotrzeć do tysięcy osób, które pobiorą Twoją książkę i dzięki temu poprawią jej ranking w wyszukiwarce Amazona.

Lekcja 13: Inne sposoby na promocję książki

➡️ Dotarcie do czytelników: pokażę Ci gdzie dodać Twoje książki, aby dotrzeć do osób poszukujących ciekawych tytułów.

➡️ Promocja zewnętrzna: nauczysz się jak zlecić promocję produktu.

➡️ Profile produktu: przedstawię Ci jak i gdzie możesz stworzyć profile Twoich książek, aby zwiększyć zasięg sprzedaży.

➡️ Udostępnianie książek: powiem Ci gdzie udostępniać Twoje książki, aby docierać do jak największej liczby odbiorców.

Lekcja 14: Pozycjonowanie produktów

➡️ Słowa kluczowe: dowiesz się dlaczego słowa kluczowe są tak ważne i jak je wykorzystywać podczas promocji i pozycjonowania produktów.

➡️ Pozycjonowanie dzięki opiniom: pokażę Ci jak opinie działają na pozycjonowanie Twoich książek.

➡️ Pozycjonowanie poprzez zakup: przedstawię Ci jak możesz dzięki kupowaniu własnego produktu podbijać jego pozycjonowanie w wyszukiwarce.

Lekcja 15 – Działania długoterminowe po wydaniu produktu i po okresie promocji

➡️ Promocja długoterminowa: dowiesz się co robić jak Twój produkt jest już dostępny na rynku oraz jak utrzymać jego wysoką pozycję w rankingu i w wyszukiwarce.

➡️ Usprawnianie książek: nauczysz się jak z czasem ulepszać swoje najlepiej sprzedające się produkty i jak tworzyć serie książek.

➡️ Wykorzystanie treści: podpowiem również co robić z niewykorzystanymi treściami oraz jak zminimalizować ryzyko straty w przypadku gorzej sprzedających się produktów.

Bonus 1: Lekcja 16 – Gotowce

➡️ Gotowe pliki: otrzymasz gotowe, wstępnie sformatowane pliki dla osób piszących dla Ciebie treści i dzięki temu późniejsze formatowanie książek ograniczysz do minimum pokazanego w lekcji 7 (zaoszczędzisz na zlecaniu formatowania tekstu osobom trzecim)

➡️ Gotowa treść zamówień: dostaniesz gotowe wzory i informacje służące do zamawiania treści książek, okładek oraz do zatrudniania VA, czyli wirtualnych asystentów. Dzięki temu Twoje pierwszy produkty stworzysz o wiele łatwiej i bez stresu.

Bonus 2: Lekcja 17 – Publikacja książki w wersji papierowej Paperback

➡️ Paperback: pokażę Ci jak Twojego eBooka wydanego na Amazon Kindle możesz wydać w wersji papierowej i poszerzyć znacząco rynek zbytu. Wytłumaczę Ci jak działa wydawanie książek drukowanych na żądanie i pokaże jak wiele możesz zyskać dodając wersję papierową swojej książki na Kindle do strony sprzedażowej na Amazonie. Dodanie wersji Paperback umożliwi Ci w wygodny sposób na sprzedaż Twojego eBooka w wersji papierowej nie tylko na Amazon, ale również do sklepów detalicznych na całym świecie. Sprzedaż wersji papierowych odbywa się automatycznie jak sprzedaż eBooków.

➡️ Cały proces krok po kroku: poprowadzę Cię przez cały proces modyfikacji książki z wersji Kindle na wersję papierową. Podobnie jak w przypadku eBooków pokażę Ci krok po kroku jak przejść przez kolejne etapy dodawania produktu do platformy wydawniczej KDP i wytłumaczę Ci wiele niuansów, które na początku wydają się nie do przeskoczenia. Kolejny raz pomogę również wybrać kategorie, słowa klucze i wiele innych.

➡️ Formatowanie tekstu: przedstawię Ci jak sformatować treść książki (wykorzystanej już na Amazon Kindle) na potrzeby wersji papierowej .

➡️ Okładka dla wersji papierowej Paperback: pomogę Ci również przystosować okładkę na potrzeby wersji papierowej.

Bonus 3: Lekcja 18 – Rozliczanie sprzedaży w Kindle Direct Publishing

➡️ Jak rozliczać sprzedaż na Amazon w Polsce: pokażę Ci jak pobrać odpowiednie formy podatkowe i pomogę rozliczyć w Polsce ze sprzedaży eBooków i książek na Amazonie. Nie będziesz potrzebować do tego działalności gospodarczej i rozliczysz się raz w roku jako osoba fizyczna.


Odbierz natychmiastowy dostęp do kursu i wydawaj książki na światowym rynku dzięki Amazon Kindle


KURS SPRZEDAŻY NA AMAZON – WYDAJ BESTSELLER

297 zł

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

🔒 Masz 14 dni na zwrot produktu

🔒 Całkowicie bezpieczna płatność dzięki Tpay

Kurs sprzedaży na Amazon - Bezpieczna płatność
Kurs sprzedaży na Amazon – Bezpieczna płatność
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie.


Kurs sprzedaży na Amazon: Wydaj Bestseller

Kurs sprzedaży na Amazon KDP - Wydaj Bestseller
Kurs sprzedaży na Amazon KDP – Wydaj Bestseller

To najlepszy sprawdzony kurs sprzedaży na Amazon, który pokaże Ci krok po kroku jak zarabiać wydając książki i poradniki w formie eBooków na największym rynku na świecie dzięki platformie Amazon Kindle.


Zawartość kursu w liczbach:

➡️ Cały kurs to 17 lekcji pokazujących krok po kroku proces publikacji książek i poradników na Amazon Kindle.

➡️ Każda lekcja zawiera wideo, na którym dokładnie pokazuję wszystkie czynności.

➡️ W kursie znajdziesz prawie 4 godziny nagrań wideo oraz 55 stron plików PDF.

➡️ W każdej lekcji znajduje się plik PDF ze streszczeniem oraz z najważniejszymi linkami.


BĘDZIESZ ZAWSZE NA BIEŻĄCO BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW

Kupując mój kurs sprzedaży na Amazon WYDAJ BESTSELLER dostajesz dożywotnio dostęp do materiałów. Wszystkie filmy i pliki w kursie będą regularnie uaktualniane. Z czasem będą dodawane kolejne lekcje, nowe informacje oraz bonusy dostępne tylko dla kursantów.

KURS SPRZEDAŻY NA AMAZON WYDAJ BESTSELLER TO UNIWERSALNA WIEDZA

Kurs ten pokaże Ci jak wydawać poradniki i książki (również papierowe) na Amazonie oraz dodatkowo nauczy Cię jak działa biznes online, jak tworzyć dobre produkty, jak je pozycjonować oraz jak sprzedawać te produkty. Wiedza zawarta w tym kursie sprzedaży jest uniwersalna i ma zastosowanie na innych platformach i dla różnych produktów. Jeżeli interesuje Cię biznes online to kurs Amazona WYDAJ BESTSELLER będzie dla Ciebie świetną inwestycją.

Z kursu Amazona WydajBestseller skorzystało już ponad 1100 osób!

(stan na lipiec 2021)

GRUPA DLA KURSANTÓW

Wraz z kursem sprzedaży na Amazon WYDAJ BESTSELLER otrzymujesz bezpłatnie dostęp do grupy na Facebooku dla kursantów. Ja oraz inni kursanci pomożemy Ci w procesie wydawania Twoich pierwszych produktów na Amazonie. Większość problemów, które napotkasz zostały już dawno rozwiązane i opisane na grupie.


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Ile minie czasu, zanim zacznę zarabiać na Amazon Kindle?

Wszystko zależy ile czasu poświęcisz. Pamiętaj, że liczą się efektywne działania, a nie ilość czasu. Pracując systematycznie i regularnie jesteś w stanie w przeciągu miesiąca zarabiać pierwsze pieniądze.

Pewnie to wszystko jest trudne – boję się, że nie dam rady?

Racja, że nie jest to łatwe – każdy rodzaj biznesu i pracy wymaga nauki nowych rzeczy, pokonywania przeciwności, inwestycji i ryzyka. Jednak jest to jedyna droga i jeżeli chcesz zarabiać więcej to musisz pracować ciężko. Ja tu jestem po to, żeby Ci ten proces ułatwić i przyśpieszyć Twoją drogę do celu poprzez wiedzę zawartą w tym kursie.

Dlaczego taka osoba jak Ty (autor tego kursu) wydaje kursy zamiast samemu zarabiać w ten sposób na Amazonie?

Po pierwsze to zarabiam w ten sposób na Amazonie i nieźle mi idzie w tym aspekcie. Po drugie tworzenie kursów, bloga, kanału na YouTube i dzielenie się wiedzą sprawia mi ogromną przyjemność (o wiele większą niż wydawanie książek na Amazonie). Po trzecie zarabiam na tworzeniu wartościowych rzeczy, które pomagają innym.

Jakie umiejętności muszę posiadać, aby wydać swój pierwszy produkt?

Wymagana jest znajomość obsługi komputera oraz podstawowa znajomość języka angielskiego.

Jak dobrze w takim razie muszę znać język angielski?

Wystarczą podstawy – produkt wydajesz z moją pomocą (dostajesz gotowe rozwiązania i pliki) i możesz się posiłkować tłumaczem w razie problemów. Dodatkowo poziom Twojego języka angielskiego znacząco się poprawi z czasem.

Czy ten kurs sprzedaży na Amazon na prawdę pozwoli mi zarabiać na Amazonie oraz osiągnąć sukces?

Zależy czy się postarasz wystarczająco. Jeżeli będziesz przeglądać lekcje i nie podejmiesz żadnych działań to może być ciężko. Jeżeli jednak poświęcisz kilka miesięcy i zainwestujesz przynajmniej kilkaset dolarów to szanse na sukces i zarabianie są całkiem realne.

Ile muszę zainwestować (poza ceną tego kursu), aby wydawać poradniki na Amazonie?

Koszt wydania jednego poradnika na Amazonie to około 150$ – 200$. Ja w tym kursie zalecam wydanie dwóch poradników jednocześnie, ale możesz zacząć od jednego. W takim wypadku 200$ kapitału wystarczy na start.

Czym ten kurs różni się od kursu sprzedaży Produkt na Amazonie w 24h?

Mój drugi kurs związany z Amazonem – Produkt na Amazonie w 24h jest kursem dla początkujących i uczy wydawania prostych tanich produktów w formie książki drukowanej na żądanie. Natomiast ten kurs, Wydaj Bestseller na Amazon Kindle, uczy wydawania eBooków w sklepie Amazon Kindle Store i jest kursem bardziej zaawansowanym.

Pamiętaj, że kupując którykolwiek z moich kursów zawsze otrzymasz po zakupie automatycznie na maila zniżkę 30% na wszystkie pozostałe moje kursy i możesz swoje umiejętności rozszerzyć o nową wiedzę – nie zależnie od którego z moich kursów rozpoczniesz.

Czy muszę mieć założoną działalność gospodarczą, aby wydawać swoje produkty z tym kursem?

Działalność nie jest wymagana – produkt wydajesz w formie książki i rozliczasz się jako autor.

Jak się w takim razie z tego rozliczyć?

Jako, że produkt wydasz jako autor to możesz rozliczyć się ze sprzedaży jako właśnie autor i twórca bez działalności gospodarczej.

Dodatkowo w kursie w zaktualizowanej wersji znajdziesz teraz dokładne informacje jak rozliczyć sprzedaż na Amazonie jako osoba fizyczna – rozliczysz się raz w roku bez konieczności zakładania działalności gospodarczej.

Co więcej w Polsce od maja 2018 roku obowiązuje Konstytucja Biznesu, która pozwala prowadzić działalność nierejestrowaną do połowy wartości płacy minimalnej (w tym momencie to 1150 zł), także o nic nie musisz się obawiać.

W jakiej formie będą wydane moje produkty?

Produkt wydasz po przez platformę Kindle Direct Publishing, czyli platformę służącą do publikacji eBooków na Amazon Kindle Store. Twój produkt będzie w formie eBooka (dodatkowo w lekcji bonusowej pokażę Ci jak wydać tą samą książkę w wersji papierowej).

Czy to będzie trudne?

Poprowadzę Cię krok po kroku przez wszystkie aspekty techniczne i pokaże jak taki produkt wydać. Oczywiście musisz ze swojej strony włożyć dużo pracy, systematyczności oraz również kreatywności, jeżeli chcesz wydać dużą ilość produktów i osiągnąć sukces, a taki jest cel tego kursu.

Czy konkurencja na Amazonie jest duża?

Tak – jest i zawsze będzie duża, podobnie jak w każdym innym miejscu. Pamiętaj jednak, że Amazon jest ogromnym rynkiem i cały czas się rozrasta – każdy kto tylko jest w stanie pracować systematycznie może tutaj zarabiać.

Gdzie moje produkty będą sprzedawane?

Głównie na największych rynkach świata, takich jak USA, Kanada oraz Wielka Brytania.

Czy posiadam kurs sprzedaży na Amazon FBA?

Nie sprzedaję na Amazon FBA. Sprzedaję wyłącznie eBooki i książki poprzez Kindle Direct Publishing i w tym się specjalizuję. Jeżeli interesuje Cię sprzedaż produktów fizycznych na Amazonie to polecam kurs Amazona FBA Norberta Amazon Freedom Project.

Czym publikacja książek i eBooków po przez Kindle Direct Publishing (na tym opierają się moje kursy) różni się od sprzedaży produktów fizycznych przez Amazon FBA?

Na Amazonie możesz również sprzedawać własne produkty fizyczne za pomocą Amazon FBA. Jest to jednak trudny i skomplikowany proces wymagający inwestycji i działalności gospodarczej. Ja w moich kursach sprzedaży na Amazon uczę natomiast jak publikować książki i eBooki za pomocą Kindle Direct Publishing. Jest to część Amazona specjalizująca się wyłącznie w książkach i eBookach. Ogromną zaletą tego modelu sprzedaży jest fakt, iż nie trzeba zamawiać towaru i można działać bez działalności gospodarczej.

Czy mogę kupić Produkt24 i WydajBestseller razem w pakiecie i otrzymać rabat?

Kurs Produkt24 oraz Wydaj Bestseller możesz również kupić razem taniej w pakiecie TUTAJ

Kupując moje kursy w pakiecie oszczędzasz 147 zł i możesz z czasem swoje umiejętności rozszerzyć o nową wiedzę – nie zależnie od którego z moich kursów rozpoczniesz.

Chcę zakupić pakiet kursów, ale nie wiem od czego zacząć publikację na Amazonie – od zeszytów, czy od eBooków?

Są to dwa różne modele wydawnicze i dużo zależy od Twoich preferencji, umiejętności oraz posiadanego kapitału. Publikacja zeszytów to tworzenie produktów bezkosztowo i wymagana jest tutaj głównie inwestycja Twojego czasu. W przypadku publikacji eBooków należy inwestować pieniądze w treść zamawianych książek. Jeżeli nie masz kapitału zacznij od zeszytów i po czasie przejdź do publikowania pierwszych eBooków. Doświadczenie zdobyte na początku na pewno zaprocentuje podczas wydawania droższych i bardziej skomplikowanych produktów.

Czy płatność za kurs jest bezpieczna?

Platforma kursowa obsługiwana jest przez bezpieczne automatyczne płatności Tpay, dlatego Twoja płatność jest całkowicie bezpieczna. Dodatkowo sam kurs jest stworzony na platformie WP Idea, która gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę.

Jak otrzymam dostęp do kursu?

Login i hasło do platformy kursowej otrzymasz automatycznie na maila od razu po dokonaniu płatności.

Czy mogę zapłacić po przez PayPal?

Tak – Tpay obsługuje wszystkie możliwe płatności łącznie z PayPal.

Czy mogę zapłacić Bitcoinem lub innymi kryptowalutami za kurs?

Jasne, że tak, ale musisz napisać do mnie na kontakt@odkelneradomilionera.pl z informacją, który kurs Cię interesuje, ponieważ automatyczne płatności nie obsługują kryptowalut. Podam Ci wtedy adres portfela i prześlę dostęp do kursu ręcznie.

Nie mam konta w banku i czy mogę zapłacić druczkiem przelewu na poczcie?

Tak. Podczas wyboru rodzaju płatności zaznacz opcję zapłaty druczkiem płatności.

Czy mogę zapłacić kartą płatniczą?

Tak. Jest to jedna z wielu opcji płatności.

Mogę dostać fakturę VAT za zakup kursu?

Tak – przy składaniu zamówienia zaznacz, że chcesz dostać fakturę, wypełnij swoje dane i otrzymasz fakturę VAT automatycznie na maila od razu po zakupie. Cena kursu jest już ceną brutto.

Czy dostanę wsparcie po zakupie kursu?

Oczywiście. Każdy kursant dostaje dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebook’u – grupa tylko dla osób, które zakupiły kurs Wydaj Bestseller. W tej grupie dzielimy się wiedzą oraz ja pomagam kursantom odpowiadając na pytania. Mój profil na Facebook’u: https://www.facebook.com/OdKelneraDoMilioneraTomaszMicherda/


CO DALEJ?

Kurs sprzedaży na Amazon KDP - Wydaj Bestseller
Kurs sprzedaży na Amazon KDP – Wydaj Bestseller

Kliknij DODAJ DO KOSZYKA, aby rozpocząć…

Jak tylko sfinalizujesz proces zakupu otrzymasz emaila z dostępem do kursu WYDAJ BESTSELLER.

Kurs sprzedaży na Amazon

Wydaj Bestseller

297 zł

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

🔒 Masz 14 dni na zwrot produktu

🔒 Całkowicie bezpieczna płatność dzięki Tpay

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie.